Novinky

7. 3. 2016 - protože jsem zjistila, že se najde někdo, kdo tyhle stránky čte, tak jsem se rozhodla je aktualizovat, protože mezitím došlo k několika změnám řádů.

30. 1. 2013 - dneska mi přišlo potvrzení, že jsem členem amerického klubu Musical Dog Sport Association. Součástí výhod členství jsou i diskusní skupiny zaměřená na různá témata spojená s dogdancingem a jeho výukou, tak se těším, že se budu moci i o něco podělit.

Jinak ráda bych dala dohromady k jednotlivým cvikům ze zkoušek videa, jak mají a také jak nemají vypadat. Pokud byste mi chtěli svoje video poslat, budu moc ráda, i deálně i s udělenými body a cviky, za které vám body byly stržené, pokud zkouška není na plný počet. Email je katka@lerl.info. Moc děkuji.

15. 1. 2013 - stránky jsou ve stádiu rozpracování. Pokud byste mě chtěli upozornit na chyby nebo něčím přispět, budu ráda.

Learn the fundamentals; develop your mechanical skill; pay attention to TIMING, CRITERIA, RATE OF REINFORCEMENT; observe critically. (Bob Bailey's advice on being a better trainer.)