Jak můžete pomoci, pokud budete chtít

Věc se má tak, že jsem jen jeden člověk, mám jen jednoho psa a den má jen 24 hodin. A myslím si, že víc hlav víc ví, a když každý udělá trochu, dohromady z toho bude dost. Takže kdybyste chtěli na stránky něčím přispět, budu jen ráda. Napište mi třeba přes mail nebo Facebook, co se vám bude hodit víc.

Máte například hezké fotky? Sama se málokdy dostanu k focení a ani můj foťák enpatří mezi nejmodernější výkřiky techniky, takže ráda doplním web i o vaše fotky, když mi napíšete jejich autora.

Máte videa ze zkoušek nebo závodů? Inspirace je důležitá, zvláště se hodí videa, kde je zkouška za plný počet bodů, aby sloužila jako vzor ostatním, nebo i zkouška diskvalifikovaná, aby byla pro ostatní varování. Byly vám strženy body za nějakou neobvyklou chybu? I to je dobré vědět.

Narazili jste na internetu na zajímavé stránky, článek nebo video? Víte o zajímavé akci, na kterou byste chtěli upozornit? Udělali jste sami tréninkové video nějakého cviku? Nemusí být dokonalé a přesto někomu pomůže, ráda na ně umístím odkaz.

Napadá vás ještě něco dalšího? Klidně mi napište.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole. (Roger Caras)