Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Čarodejnice a svátek zamilovaných

Co může být lepšího než strávit čarodějnice na závodech agility a prvního máje na intenzivce téhož sportu. I počasí přálo, možná až moc, takže mám na krku vypálenou šňůrku od píšťalky. Posuzovala jsem dvojzkoušky na krásném Ratenickém cvičáku a i když tomu předcházely noční můry, kdy se mi pomíchaly parkury a jedničkám jsem postavila trojky (dlužno dodat, že kromě komentářů, jak je to hrozné, když jsem v jedničkách všechny typy překážek, to v mém snu všichni zaběhli a já se pak zhrozila, jak jednoduché ty trojky byly), tak nakonec byla radost se na výkony týmů dívat a v každé kategorii se našel někdo, kdo zvládl běh dokončit, často i bez trestných bodů. Pomocníci od rána do večera pracovali na plynulém průběhu závodů a žádná čarodějnice tam na koštěti nelétala. Nejvíce se mi líbil první trojkový parkur, který na nákresu vypadá celkem neškodně, ale v reálu dal závodníkům docela zabrat. Všechny parkury najdete na Facebooku.


I jedničkáři museli natáhnout nohy. Foto: Jitka KindlováV neděli jsem měla tu čest potrénovat u Pardubičáků - Nemošičáků, užila jsem si tam beardetek jako už dlouho ne. Nemít tolik chlupů a být trochu méně uštěkané, určitě už mám jednu doma. Abychom procvičili outy, vyzkoušeli jsme tréninkový parkur od Tamáse Tráje, abychom běhali i bez outů, postavili jsme si na závěr sekvenci na motivy dvojkové zkoušky z předchozího dne, kde závěrečná rozlišovačka skočka/slalom zhatila mnohé naděje v jinak bezchybném běhu. Nechci nic naznačovat, ale i když zatím nevím, které běhy budu posuzovat, je jisté, že kvalifikačky se blíží. Pro inspiraci sekvenci přikládám.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 02. 05. 2016 | 2140 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server