Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
MČR agility 2016

Tak jsem na MČR už byla jako zavodník, pořadatel a teď i jako rozhodčí pro nástupní zóny. Tím jsem rozšířila svoji sbírku z MČRM, Moravia Openu, kvalifikaček a EOJ. EO a mistrovství světa mi ve sbírce zatím chybí, třeba budu mít za deset let dostatek zkušeností, abych si troufla i na to.K účasti se za naši rodinu nominovala Bára s Nyxou, ale jel i táta jako divák, takže jsme brali všechny psy. Ideální příležitost, jak si potrénovat i v závodním prostředí. Dopoledne se běhaly jumpingy, takže bylo dost času vzít psy na procházku do lesoparku okolo zoo, při přestavbách a prohlídkách jsem pak Evelýnu zvykala na ruch u parkuru. Ovčák se učí rychle, ale pak mu tu myšlenku vytlouct z hlavy a dát tam jinou, to dá práci. V sobotu jsem vysvětlovala, že u parkuru by se mělo v klidu ležet. To šlo dobře, tak jsem v neděli chtěla něco náročnějšího - dotyk ruky. Ale ovčák že ne, že u parkuru se má v klidu ležet.

Parkury zajímavé, leckde bych snesla méně outů, ale asi by už nikdo nevěděl, jak to běžet. Nejoblíbenějším prvkem byla vlásenka, jednou s provlíkáním skrz, jednou bez, jednou s outem, občas proložená nějakým tunelem nebo slalomem. Rozhodně bylo na co koukat, jako loni všichni účastníci měli co předvést a podívaná to byla napínavá. Taky bych se ráda těm výzvám postavila, třeba za dva roky, když nebudu líná. Prvním krokem bude naučit Éowyn, že u parkuru se nejen leží a kouká, ale taky něco cvičí.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 08. 09. 2016 | 1864 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server