Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Měl by se člověk učit běhat správně?
Občas je někdo překvapený, že existují kurzy, kde se člověk učí správně běhat, a ptá se mě, jestli to je užitečné. Nutno říci, že jsem byla jen na jednom, který sloužil hlavně k tomu, aby člověk bez problémů mohl běhat pravidelně a spíše vytrvalostně. Běhání na agility je spíš sprint, i když i běžecké styly na parkuru se liší podle stylů vedení, které člověk používá. Člověk musí umět prudce zrychlit i prudce zabrzdit, koordinovaně se mezi překážkami točit.

Ale běžela jsem teď poprvé zapřažená za psa, který skutečně táhl, a řekla bych k tomu následující - jestliže vás po běhu nebolí nic, co by bolet nemělo, tak asi běháte správně. Mě teď ovšem bolí holeně a když se podívám na tu patu na fotce níže, už mi je jasné proč. Na patu by měl člověk dopadat jen v případě, že by si chtěl tělo zničit.

S Pantherkou na Běhu pro PESOS


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 02. 09. 2015 | 2502 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server