Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
MR BCCCZ 2011
Jaké bylo... Krásné, náročné, užili jsme si ho a jsem ráda, že je za námi. Přišli jsme o páteční hru, protože jsem už chodila na praxe, ale zase jsem mohla jet z Prahy s Honzou a švýcarskou rozhodčí Beou Tanner. Hned v úvodu jsem s ní stihla probrat, že si v pondělí jeho pro cardigana, kolik jich ve Švýcarsku běhá a kolik z nich je dobrých. Obě rozhodčí stavěly tratě moc pěkné, otevřené a běhavé, navíc se všechny daly jít s letmými starty, takže mi sedly, i když se mi pár diskvalifikací podařilo, jedna proto, že už jsem měla nasbíraných pár chyb a nesoustředila se dost na ukázání správnou rukou, druhou jsem si vysloužila za neodhalení všech pastí trati. Way se hodně snažil, nejvíc mě mrzí pěkný běh, který jsem mu neustále sabotovala chytáním kšiltovky, což vyústilo ve shozenou poslední tyčku. Jinak měl Way pěkné zóny a i mistrovské agility zaběhl plynule jen se skočeným áčkem. To bohužel nemáme natočené, protože jsme všichni ve volných chvílích pomáhali na parkuru. Gratuluji všem vítězům ve všech bězích i součtech a zároveň gratuluji každému, kdo si víkend se svou borderkou užil.

Parkury a výsledky najdete na www.borderky.eu/champ2011. Pěkné fotky dělal borderkám i Marek Beneš, pár jsem si jich vypůjčila :-)

P.S.: Být mistrovství o pár dní později a Tachyoni by mohli běhat ve veteránech :-)


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 30. 06. 2011 | 5201 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server