Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Otočka na noze
Dělali jsme na tréninku takový experiment. Většinou často nechávám na psovodech, ať si sami drží vlastní systém vedení, ale občas mám tendence jim do toho zasahovat, většinou proto, že s emi moje řešení zdá lepší. Zejména použití správné ruky pro ukazování mi přijde důležité a často s tím souvisí i použití správné nohy.

U cvičení na zatáčky ve skokové gymnastice se sleduje, aby byla vnitřní noha vepředu, jinak pes potřebuje jeden krok navíc na výměnu nohou a oblouk je proto větší. Stejně to ale platí i u zatáčení člověka. Když chci otočení co nejrychlejší, pak jde do zatáčky noha bližší psovi, ze které se pak člověk může odrazit a udělat čelem vzat. Když jdete dovnitř vzdálenější nohou, pak potřebujete krok navíc, abyste si nohu obkroužili. Navíc kroužení vás vyvede z rovnováhy.

Posuďte sami:


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 24. 05. 2015 | 2902 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server