Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Probluzský Purina PRO PLAN Cup 28. 5. 2011
Jak jinak může agiliťák trávit narozeniny než na závodech? Díky pořadatelům závodů v Probluzi a rozhodčímu Petru Nogovi jsem mohla vejít do dvaadvacátého roku svého života na parkuru agility, za což jsem jim vděčná víc, než dokážu nějak rozumně vyjádřit. A protože jsem to při závěrečné řeči nedala najevo podle svých představ, chtěla bych to kratičkou reportáží (jejíž součástí jsou i parkury, takže jestli jste zvědaví, rozkliněte) napravit.

Tak předně je neuvěřitelné, že pro agiliťáky z Probluzi to byly první oficiální závody. Všechno měli svědomitě připravené, závody se konaly v krásném prostředí, pečlivě se starali o závodníky, rozhodčího i skoro-rozhodčí. Rozdávali OBROVSKÉ poháry za jednotlivé otevřené běhy, takové jsem snad naposledy viděla, když jsem ještě běhala s Cannym. Geniální mi přišlo i udělat jako bonus součty otevřených běhů zvlášť pro jedničky a pak dvojky a trojky dohromady. Neustále pracují na vylepšení překážek a pomocníci nezaháleli s úpravou trati, při stavbě parkuru byli často rychlejší než já s plánkem. Skvěle také zařídili počasí, nepršelo, ale ani nepařilo sluníčko, takže psi zvládali uběhnout všechny tratě. Moje první deštivé posuzování je zase o něco odloženo.

Jsem moc ráda, že mi Petr Noga dovolil u něj hospitovat, každý rozhodčí umí upozornit na jiné chyby a navrhnout, jak se jim vyvarovat, takže ze mě za krátko bude superrozhodčí. Nebyl ani skoupý na pochvalu a vtip a smysl pro humor mu vydržel až do samého konce závodů, což obdivuji a přijde mi to velmi inspirativní. Na závodech to vytváří pohodovou atmosféru, která motivuje k udržení pozornosti až do vyhlášení vítězů. Už se těším na další akci v Opatovicích, kde mě čekají moje první dvoudenní závody, ufff.

Shrnuto a podtrženo, kdykoliv ráda pojedu běhat do Probluzi nebo na parkury Petra Nogy.

Rozhodně bych nechtěla zapomenout na závodníky, kteří jsou oproti pořadatelům a rozhodčím v přesile, a kvůli kterým po parkuru vlastně pobíháme. Dneska byly k vidění opravdu pěkné výkony ve všech velikostních kategoriích, které se doufám budou v budoucnu dokonce rozvíjet. Snad s large brzy poměřím síly nejen jako skoro-rozhodčí, ale i jako závodník. A na vás ostatní se ráda podívám jak zpoza pásky, tak uvnitř.

OPEN JUMPING 28. 5. 2011

VETERAN JUMPING 28. 5. 2011

ZKOUŠKA A1 28. 5. 2011

ZKOUŠKA A2 28. 5. 2011

ZKOUŠKA A3 28. 5. 2011

OPEN ZGILITY 28. 5. 2011

VETERAN AGILITY 28. 5. 2011


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 29. 05. 2011 | 5215 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server