Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Seminář s chiropraktikem
V sobotu se nám s Bárou podařilo vyrazit na seminář s Angličanem Stuartem Brockem, který vystudoval metody McTimoney. Součástí představení metody a jejího využití u sportovních psů bylo i vyšetření a případná terapie psů, Bára si s sebou vzala na kontrolu Nyxu a já Waye, Aygo nám dělal doprovod.

Vzhledem k tomu, že se Bára vrátila z oslavy jen pár hodin před odjezedm, řídila jsem cestu do Dvora. Že sledujeme moc dobrodružných seriálů se projevilo ve chvíli, kdy Bára začala v sáčku od McDonalda hledat bombu než zjistila, že bliká blikačka.

Přednáška byla prima, spoustu věcí jsem už znala ze školy nebo Clean Runu, ale chtěla jsem doporučení k vhodnému typu postroje na welsh corgiho. Dozveděla jsem se akorát, že mám naučit psa netahat, protože se taháním namáhá na obojku stejně jako na potroji. Mám smůlu, jinak mi tahání zas tak moc nevadilo, takhle budu muset zamakat.

Na Wayískovi byla podle očekávání práce jak na kostele, Mr Brock se sice snažil mluvit poctivě česky, a protože já mám na Waye povely v angličtině, tak chvíli nebylo jasné, kdo z nás je vlastně odkud. Nakonec to ale vzdal a povídal mi o Wayově neduzích v angličtině, což mi rozveselilo celý zbytek dne.

Nykýsek má podle všeho nejen srdce, ale i všechny klouby na svém místě.

Sice mi nepřipadá, že by se Way nějak zlepšil, ale také to není horší a ani se netvářil, že by mu terapie nějak extrémně vadila. Takže pro velký úspěch přerušíme náš tréninkový víkend v Jizerkách a jedeme na další návštěvu. Moc děkuji Danče z Nového světa ve Dvoře Králové, že tuhle akci uspořádala. Další má být 12. 5., sledujte jejich stránky.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 05. 03. 2012 | 4354 přečtení | Počet komentářů: 1

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server