Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Kontakt
Kateřina Lerlová
Pod Kopcem 6, Praha 4, 147 00
KaTachyon@seznam.cz
mobil: 608 261 592
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Seznam rubrik
Kalendář
Download
Ankety
Odkazy
TOP 15
Online kurzy

Rozšířené vyhledávání

RSS

Právě se děje:
Protože nejsem schopná zabezpečit, že se mi nikdo nenabourá do systému a nezneužije emailové adresy, kterými se čtenáři přihlašuji, všechny jsem smazala a tu možnost zrušila. Některé články, které byly jen pro registrované čtenáře s rozšířením práv, tak zůstanou nedostupné.

Nic není nemožné, když člověk trochu chce a hodně maká.
Tvarování kruhu
Na táboře je příležitost cvičit několikrát denně krátké lekce, takže se snažím brát Ayga na dogdancing a čuchání a Éowyn na skokovou gymnastiku a přivolávačské hry. Protože s tréninkem začínáme jak se nám zrovna chce, neodhadla jsem, že ostatní už staví sekvenci, a nemohla jsem si tak postavit řadu na skokovou gymnastiku. Přišlo mi jako dobrý nápad ukázat Éowyn kruh, a protože tvarování mi vždycky přijde jako nejlepší způsob učení cviku, tak jsme tvarovali. Byla jsem původně líná vzít si kameru, ale když jsem viděla, jak rychle se chytá, tak jsem si alespoň druhou polovinu lekce natočila. Vždycky mě pobaví, když někdo tvrdí, že učení tvarováním trvá dlouho, takže to nemůžou dělat. Takže Éowyn zvládla kruh za dvě minuty (ta první minuta není natočená) a jen jednou to vzala mimo. Navíc všechno bez přemlouvání, donucování a vesele.

Teď si ještě držet palce, aby se boule na Aygově krku ukázala jako uzlina zduřelá kvůli nějaké neškodné infekci.


| Informační e-mail | Vytisknout článek |
| Autor: KaTachyon | Vydáno dne 06. 07. 2016 | 1956 přečtení | Počet komentářů: 0

K tomutu článku nebyl doposud přiřazen žádný komentář!

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server